Mersin Laptop Tamiri

Adana Laptop tamiri

Laptop tamiri Mersin, laptop tamiri, notebook tamiri, Mezitli notebook tamiri, laptop anakart tamiri, laptop veri kurtarma, laptop menteşe, notebook batarya

Her marka model garanti süresi bitmiş veya kullanıcı  hataları sonucu arza yapan laptoplarınız  garantili olarak onarımı onayınız ile yapılır.Tamir için  götürdüğünüz yerde yapılıp yapılmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. 3. Veya  4. Şahıslara giden laptoplarınız size zaman vepara kaybına yol açar.Laptop  tamiri konusunda uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Amatör kişiler tarafından kurcalanan laptoplar  daha sonra onarımı mümkün olmayan sorunlara yol açabilir.

Mersin Notebook servisi olarak anakart tamiri, ekran tamiri, ekran değişimi, ekran chip değişimi, notebook bakım, format atma hizmetlerimizden bazılarıdır. Notebooklarda tamir gerektiren durumlarda kendi uzman ekiplerimiz tarafından ofisimizde yapılmaktadır. Tamir için götürdüğünüz serviste yapılıp yapılmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Elden ele dolaşan cihazlarınız zaman kaybına ve maddi olarak olumsuz olarak yansır.Mersin Laptop Tamirinde Bize Güvenin .

>Notebooklarda ve Laptop Tamiri Firmalarında Gözlemlenen genel a arzalardan birisi olan ekran chip değişimini, ücretsiz analiz Edip uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Genelde bu tür sorunlar fazla ısınma sonucu, notebook yere düşmesi vs. sorunlar sonucu meydana gelmektedir. Ama bu tür sorunlar için üzülmeyin servisimize gelin uygun Fiyatlarla Garantili bir şekilde sorununuzu çözelim. 0324 237 10 88

Dizüstü bilgisayarların tüm arızalarında, parça  değişikliklerinde, ürün   güncelleme ve yükseltmelerinde faaliyet gösterilmektedir. Başlıca notebook tamiri uygulamaları LCD Ekran Değişimi, Anakart Değişimi, Harddisk ve RAM değişimi olarak sayılabilir.

GÖZDE BİLGİSAYAR

TELEFON

0 324 237 10 88

0 324 238 24 95

www.mersinlaptopservisi.comwww.mersinlaptop.comwww.lenovo-servisi.com

0 532 495 97 78